BESTUUR EN COMMISSIES

Organisatie


ZPC AMERSFOORT is de naam van de vereniging sinds de fusie tussen AZ&PC en De Amer in 2015. De oorsprong van de vereniging kent 29 mei 1910. Dit is zichtbaar in het logo waarbij naast het Sint Jorisschild - naar het wapen van de stad Amersfoort - ook de tekst 'Sinds 1910' prijkt. Sinds 2020 is Ami onze mascotte!

ZPC AMERSFOORT heeft meer dan 900 actieve leden in verschillende zwemsporttakken en meer dan 250 vrijwilligers die in de weer zijn om de zwemsporten in Amersfoort mogelijk te maken. 

ZPC AMERSFOORT kent sinds 2018 Amerena als haar thuis. Het moderne sportcomplex, de entree van de stad Amersfoort, langs de Hogeweg herbergt een 10 banen 50m bad (2.2m diepte - deelbaar in 2x 25x25m met een ponton), een multifunctioneel 6 banen 25m bad met duiktorens en springplanken (5m diepte), een doelgroepenbad, een sporthal van 11m hoog met 3 zaaldelen, een eGym, fitness en fysiotherapie praktijk en een gastvrije horeca naast de entree en clubhuizen op de verdiepingen.

Bestuur

Voorzitter

Wim Oosterboer

Vice-voorzitter

Mirjam Oelen

Penningmeester

Hans van Leur

Secretaris

VACANT

Amerena

Marcel Scheltinga

Amerena Horeca

Tjerk Jan Zwerver

Vertrouwenscontactpersonen

VPC

Conny van Velden

VPC

Britt Kers

Tuchtcommissie

Tuchtcommissie-lid

mr. Joost Berculo

Tuchtcommissie-lid

Piet Jousma

Waterpolocommissie

Voorzitter

Jeroen Kers

Vice-voorzitter

Mark van Spriel

Penningmeester

Bart Rigterink

Secretaris

Jaap van Scheijen

Algemene zaken

Rutger Keur

Technisch coördinator

Rik van der Kolk

Coördinator Heren 1-2 en BJ 1-2

Lars van der Laan

Coördinator Dames 1 en BM 1

Renske Gerritse

Coördinator Dames 2-4

Stephanie Epskamp

Coördinator Heren 3-11

René de Kinkelder

Coördinator Heren 12 en BJ 3

Roy van Beek

Coördinator Jongens C, D en E

Chantal Christ

Coördinator Meisjes C, D en E

Chantal Brandenburg-Dijkgraaf

Coördinator Jeugd F

Anette van Ophem

Zwemcommissie

Voorzitter

Jean-Louis Geutjes

Financiën

Susanne Woudenberg

Wedstrijdsecretariaat en officials

Toos Coumans

Kleding

Saskia Baarda

Beleid

Ardi Knol

Kader, TC breedtesport, samenwerking Amerena

Lidia van Bon

Hoofdtrainer, TC voorzitter

Tom Rikhof

Algemeen lid

Jolanda Groot

Communicatie & activaties

Manon Vermariƫn

WEDSTRIJDCOMMISSIE

Wedstrijdsecretariaat en officials

Toos Coumans

Thuiswedstrijden

Klasien Blankestijn

Inschrijvingen

Larissa Brak

Inschrijvingen

Wilmie Weltens

Inschrijvingen

Saskia van Dijk

Inschrijvingen

Lidia van Bon

Inschrijvingen

Loekie van Huissteden

Inschrijvingen

Marije Jansen

ONDERSTEUNING

Teammanager senioren selectie

Lucas Lokenberg

Zwemmersraad, clinics, activiteiten

Stijn van Aken
Elise Hardeman
Sterre Mooiweer
Duncan van Haaren

Kleding

Saskia Gielbert

TECHNISCHE COMMISSIE

Voorzitter, Selecties en talentontwikkeling

Tom Rikhof

Vice-voorzitter, Breedtesport

Lidia van Bon

Lid, Minioren

Sandra Geutjes

Lid, Masters

Martijn Giezen

HOOFDTRAINERS/COÖRDINATOREN

Hoofdtrainer

Tom Rikhof

 

Hoofdtrainer/coördinator Train Racen (A+ / A)

Ardi Knol

Hoofdtrainer/coördinator Train Trainen 2 (A+ / A)

Kirsten Namesnik-Sylvester

Hoofdtrainer/coördinator Train Trainen 1 (A+ / A)

Wouter Arnoldus

Hoofdtrainer/coördinator B en C

Lidia van Bon

Hoofdtrainer/coördinator Leer Trainen 1 en 2

Sandra Geutjes

Hoofdtrainer/coördinator Leer Trainen 3

Larissa Brak

Coördinator Trimzwemmen

Toos Coumans

Coördinator Masters

Martijn Giezen

Coördinator Zwemvaardigheid en Jeugdtrimzwemmen

Joke Ploos van Amstel

Synchroonzwemcommissie

Voorzitter

Hanneke Wiltjer

Penningmeester

Peggy Brouwer

Wedstrijdsecretariaat

Maartje Mulder

Wedstrijdgroepen

Sirja Pieterman

Activiteiten

Marjolein Wallenburg

Vervoer

Carola Simons

Schoonspringcommissie

Voorzitter

Patrick van der Meer

IT & Website

Technisch beheer (Office365 en website)

Tom Rikhof

Technisch beheer (Office365 en website)

Jasper Wolsing

Webredactie (waterpolo)

Jaap van Scheijen

Webredactie (schoonspringen)

Patrick van der Meer

Webredactie (synchroonzwemmen)

Hanneke Wiltjer

Webredactie (zwemmen)

Austin Namesnik

Clubhuiscommissie

Annemarie de Gier-Palmers

Chris de Gier

Anna Hol

Joost Brandenburg