BESTUUR EN COMMISSIES

Organisatie


ZPC AMERSFOORT is de naam van de vereniging sinds de fusie tussen AZ&PC en De Amer in 2015. De oorsprong van de vereniging kent 29 mei 1910. Dit is zichtbaar in het logo waarbij naast het Sint Jorisschild - naar het wapen van de stad Amersfoort - ook de tekst 'Sinds 1910' prijkt. Sinds 2020 is Ami onze mascotte!

ZPC AMERSFOORT heeft meer dan 900 actieve leden in verschillende zwemsporttakken en meer dan 250 vrijwilligers die in de weer zijn om de zwemsporten in Amersfoort mogelijk te maken. 

ZPC AMERSFOORT kent sinds 2018 Amerena als haar thuis. Het moderne sportcomplex, de entree van de stad Amersfoort, langs de Hogeweg herbergt een 10 banen 50m bad (2.2m diepte - deelbaar in 2x 25x25m met een ponton), een multifunctioneel 6 banen 25m bad met duiktorens en springplanken (5m diepte), een doelgroepenbad, een sporthal van 11m hoog met 3 zaaldelen, een eGym, fitness en fysiotherapie praktijk en een gastvrije horeca naast de entree en clubhuizen op de verdiepingen.

Bestuur

Voorzitter

Ronald van Wijk

Secretaris

Jorna van 't Erve

Penningmeester

Eric Bouman

Algemene zaken

Vacant

Technische zaken

Vacant

Stichting Horeca Amerena

Bestuurslid

Tjerk Jan Zwerver

Administratie

Ledenadministratie

Klasien Blankestijn

Ledenadministratie

Loekie van Huissteden

Vertrouwenscontactpersonen

VCP

Hilde Habicht

VCP

Marlou van der Wijst

Waterpolocommissie

Voorzitter

Juliette van Balen & Dominique Faraco

Penningmeester

Twan Niemeijer

Secretaris Wedstrijdzaken: KNZB, jury en materiaal

Jelle Hengeveld

Algemene zaken: evenementen & communicatie

Jasper Wolsing

Scheidsrechters, badwaterplanning & kleding

Anna Hol

Technische coördinatie

Willem Mosterd

Materiaal

Lennart Flinterman

Social Media

Mikael Baatje

Communicatie (nieuwsbrief en website)

Marit van der Kolk

Ledenadministratie

Thomas Mosterd

TECHNISCHE COMMISSIE

Damesselectie Da1 en 2

Robbert Willems

Herenselectie H1, 2 en 3

Willem Mosterd

Meisjes B, C en D

Arne Hermann

Jongens B, C en D

vacant

Jeugd E / Mini's

Marlies

Waterpoloschool

Mark Siewers

JEUGD COMMISSIE

Lid

Marloes

Lid

Bianca

Lid

Erwin

COÖRDINATOREN EN CONTACT

Dames 2 - 4

Elise Bleijerveld

Heren 4 - 12

Roy van Beek

Heren 13 ('Dad' team)

Chris de Gier

Dames 5 ('Mom' team)

Kim van Dooren

Jeugd E / Mini's

Marieke Hekman

TEAMMANAGERS

E1

Annette van Ophem

E2

(naam volgt)

D1

Corrie, Judith

D2

Laura Verra

D3

Adinda van den Berg, Berit van der Meer

CJ1

Thomas Boey

CJ2

Niels de Pril

BCM1

Peter Oelen

BCM2

Bianca van Doornik

AJ1

Erik Lambers

Dames 1

Yolanda Rombout

Dames 2

Ronald van Wijk

NIEUWSBRIEF REDACTIE

Van de WPC

Dominique Faraco / Marit van der Kolk

Dames en Herenselecties

(naam volgt)

Jeugd

(naam volgt)

Algemeen

(naam volgt)

Lid

(naam volgt)

TOERNOOI COMMISSIE

Lid

Vacant

Lid

Vacant

CLUBHUIS COMMISSIE

Planning en roosters

Cynthia

Algemeen en inkoop

Bob

Algemeen en inkoop

Mido

Zwemcommissie

Voorzitter

Jean-Louis Geutjes

Financiën

Susanne Woudenberg

Kleding, thuiswedstrijden

Saskia Baarda

Kader, TC breedtesport, instroom

Lidia van Bon

Hoofdtrainer, TC voorzitter

Tom Rikhof

Lid

Arjan van Zalk

Lid

Mats van de Weerd

Lid

Larissa Brak

WEDSTRIJDCOMMISSIE

Wedstrijdsecretariaat en officials

Toos Coumans

Thuiswedstrijden

Klasien Blankestijn

Inschrijvingen

Larissa Brak

Inschrijvingen

Wilmie Weltens

Inschrijvingen

Saskia van Dijk

Inschrijvingen

Lidia van Bon

Inschrijvingen

Loekie van Huissteden

Inschrijvingen

Marije Jansen

ONDERSTEUNING

Teammanager A-selectie

Vacant

Zwemmersraad, clinics

Duncan van Haaren
Anders van Norden
Pippa van 't Land
Charley Blide
Tenzing Geutjes

Media Team

Rijk Heere
Koen Marsman
Charley Blide

Activiteitencommissie

Hilde Wijnalda
Danielle Slief
Sonja Kragting
Hanneke Berghuis
Nathalie Zondervan
Lucette Voorneveld
Viola Oostveen

Kleding

Saskia Baarda

Elektronische tijdwaarneming

Rob van Vliet
Ronald Pijtak
Martin Kok
Arjen Broeze
Stijn van Aken
Austin Namesnik
Tom Rikhof
Rob Opmeer
Saskia van Dijk
Saskia Baarda
Chester Marsman

TECHNISCHE COMMISSIE

Voorzitter, Selecties en talentontwikkeling

Tom Rikhof

Vice-voorzitter, Breedtesport/minioren

Lidia van Bon

Lid, B-selectie

Sandra Hendriksen

Lid, Masters

Martijn Giezen

HOOFDTRAINERS/COÖRDINATOREN

Hoofdtrainer, Coördinator A

Tom Rikhof

06-12900972   

Coördinator B

Kirsten Namesnik-Sylvester

Coördinator B Train Trainen

Larissa Brak

Coördinator Minioren

Lidia van Bon

Coördinator C & D

Susan Rijnbeek

Coördinator Trimzwemmen

Toos Coumans

Coördinator Masters

Martijn Giezen

Coördinator Zwemvaardigheid en Jeugdtrimzwemmen

Joke Ploos van Amstel

Synchroonzwemcommissie

Voorzitter

Hanneke Wiltjer

Penningmeester

Peggy Brouwer

Wedstrijdsecretariaat

Maartje Mulder

Wedstrijdgroepen

Sirja Pieterman

Activiteiten

Marjolein Wallenburg

Vervoer

Carola Simons

Kleding

Annemieke Griffioen

Schoonspringcommissie

Voorzitter

Patrick van der Meer

Vicevoorzitter

Mark Schilthuizen

Secretariaat

Evelien Mesman

Wedstrijdleiding / -secretariaat

Danielle Klaver-Overdijk

IT & Website

Technisch beheer (Office365 en website)

Tom Rikhof

Technisch beheer (Office365 en website)

Jasper Wolsing

Webredactie (waterpolo)

Vacant

Webredactie (schoonspringen)

Patrick van der Meer

Webredactie (synchroonzwemmen)

Hanneke Wiltjer

Webredactie (zwemmen)

Austin Namesnik

Clubhuiscommissie

Anna Hol

Joost Brandenburg