Jan Willem Slaghuis terug bij ZPC AMERSFOORT

Na een jaar te hebben gespeeld bij Krefeld in Duitsland keert Jan -Willem terug naar Amersfoort. Het Duitse avontuur is een prachtige ervaring in een fysiek sterke competitie.

Jan Willem heeft al vele jaren bij ZPC AMERSFOORT gespeeld en o.a. de Beker gewonnen en Europa Cup gespeeld. Na de komst van al enkele nieuwe aanwinsten en de ambitie van ZPC AMERSFOORT voor de komende jaren heeft Jan Willem doen besluiten weer terug te keren naar Amersfoort.

Coach Barry Wittenbernds is verheugd met de terugkeer van de ervaren midvoor. “We hebben ons team compleet voor de komende seizoenen, een mix aan ervaren spelers en jongens die de club goed kennen, willen we weer de stap naar boven maken. Daarnaast is het voor de ontwikkeling van onze jeugd spelers hartstikke goed om met deze jongens samen te gaan trainen en spelen.

Verder Transfernieuws

Transfertalk-640x480

Na 30 juni zijn er, binnen Nederland, in principe geen overschrijvingen meer mogelijk. Tijd om de balans op te maken. Zie hiervoor Transfertalk (van waterpolo.nl).